Kde hrajem

Co se děje?

HistorieKapela vznikla na podzim roku 1984 sloučením přeloučských kapel ŠOK (Luboš Patras - kytara, zpěv a Tomáš Lesák - basa) a ACETON (Dan Reichman - kytara, Alan Pešta - zpěv, Libor Marek - klávesy a Tomáš Fiala - bicí)
Styl se vyvíjel od převzatých skladeb tehdejší heavymetalové elity osmdesátých let až po vlastní typický a snadno rozpoznatelný ksicht nazvaný příznačně thrash n' roll. Skupina záhy vyráží za hranice rodné hroudy a to s každoročně obměňovaným programem.
 Ve svých časech je kapela podporována svým fanklubem i fanzinem Polymetačka. Rovněž úspěšně boduje v anketě Zlatý slavík a koncertuje s Olympikem, Arakainem, Teamem, Kabátem, L.Bílou... 
Kapela bohužel naráží i na problém známý všem tehdejší spolkům, a to na základní vojenskou službu, která byla povinná a trvala 2 roky. V období let 1984-1991 se v Polymetalu vystřídalo 17 muzikantů. Do dnešních dnů je to už nepočítaně a kronikáři sčítají a sčítají.
Personální rošády pokračují i v letech 90-tých, až vše končí rozpadem v důsledku odchodu zpěváka Jiřího Emanovského, který vystřídal původního leadra Alana Peštu (dnes Liguére!)
Polyš se na scénu vrací začátkem první poloviny nového milénia se vzpomínkovým CD "Bílí andělé". Kolotoč na postech muzikantů pokračuje, ale i tak POLYMETAL vydržel do dnešních dnů.